Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial

Data utworzenia: 2024-03-18

Miejsce pracy: Polska północna

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców i rozwój współpracy z obecnymi klientami
  • identyfikacja potrzeb klienta oraz doradztwo techniczne
  • weryfikacja specyfikacji opakowań
  • samodzielne negocjowanie warunków handlowych,
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
  • praca na rozległym obszarze terytorialnym
    • Północna Polska: zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, mazowieckie, wielkopolskie

Nasze wymagania:

  • poszukujemy osoby, która posiada kilkuletnie praktyczne doświadczenie w branży opakowań oraz e-commerce, nabyte podczas pracy w dziale handlowym lub na stanowisku związanym z produkcją,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • przyjazna osobowość i wysoka kultura osobista,
  • mobilność, dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych, prawo jazdy kat. B,
  • znajomość lokalnego rynku industrial packaging  i opakowań jest konieczna.

To oferujemy:

  • pakiet szkoleń, w tym wdrożeniowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnie zarządzanej i dynamicznie rosnącej firmie,
  • pracę w zgranym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta sportowa Multisport, prywatna opieka medyczna w Medicover),
  • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • spotkania integracyjne,
  • samochód służbowy,
  • laptop,
  • telefon.

Informacje RODO:

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Igepa Polska sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, pod adresem: Aleja Pokoju 18B, 31-564 Kraków, adres e-mail: inspektor@igepa.pl, numer telefonu: +48 12 639 24 09 („Administrator danych”). Inspektorem Danych Osobowych w Igepa Polska sp. z o.o. jest Prezes Zarządu Spółki - pan Paweł Kacperski, z którym mogą się Państwo skontaktować pod adresem e-mail: inspektor@igepa.pl oraz pod numerem telefonu: +48 12 639 24 09. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji w zakresie danych osobowych w postaci: imienia (imion) i nazwiska, daty urodzenia oraz danych kontaktowych wskazanych przez Państwa w celu: 1) przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) RODO (przetwarzanie niezbędnego do wypełniania obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) w związku z art. 22(1) par. 1 Kodeksu pracy, 2) w przypadku pozostałych danych – dobrowolna zgoda, wyrażona poprzez przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających dodatkowe informacje, niewymagane przepisami prawa (np. zdjęcia, miejsce urodzenia), która może być w każdym czasie wycofana (przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych) (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), 3) realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci ustalenia, obrony lub dochodzenia roszczeń mających związek z rekrutacją – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – nie dłużej niż przez okres trzech miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji, 4) kontaktu z Państwem w przypadku organizowania przez Administratora przyszłych rekrutacji – w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO, przy czym dane będą przetwarzane w tym celu przez okres 12 miesięcy lub do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze. Odbiorcą danych mogą być podmioty przetwarzające dane na zlecenie Administratora w zakresie usług związanych udostępnianiem systemów informatycznych, podmiot zapewniającym obsługę kadrowo-płacową oraz podmiotom wspierającym procesu rekrutacyjne (w tym portalom rekrutacyjnym i pośredniczących w zatrudnieniu, np. pracuj.pl) – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z Administratorem danych i wyłącznie zgodnie z poleceniem Administratora danych. Dane mogą być również udostępnione na wniosek organów publicznych, uprawnionych do uzyskania danych na podstawie przepisów prawa. Państwa dane zgromadzone wyłącznie na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, po czym zostaną usunięte. Mają Państwo prawo do: 1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; 2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; 3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych; 4) prawo do usunięcia danych osobowych; 5) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), 6) prawo do wycofania udzielonej zgody. W przypadku wniosku o realizację ww. praw oraz w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt mailowy na następujący adres e-mail: inspektor@igepa.pl Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe nie podlegają profilowaniu ani nie są przedmiotem zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich.