Magazynier

Data utworzenia: 2024-01-31

Miejsce pracy: Moszna koło Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek dostaw i rozlokowywanie towaru na magazynie
  • Dbanie o ład i porządek w magazynie
  • Kompletacja towaru

Oczekiwania w stosunku do kandydatów:

  • uprawnienia na wózki widłowe (II WJO UDT),
  • znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie i rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność (praca poniedziałek - piątek)
  • nieposzlakowana opinia w dotychczasowych miejscach pracy,

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • przeszkolenie do pracy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej Multisport oraz możliwość zgłoszenia się członków rodziny, karta medyczna w Medicover)

możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie w PZU

Informacje RODO:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Igepą Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Siwka 11 , e-mail:

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzania rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Igepą Polska Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek( przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/-eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 36 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail . Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.