Biuro Obsługi Klienta - poligrafia

warmińsko-mazurskie

pomorskie

dolnośląskie

zachodnio-pomorskie

lubuskie

wielkopolskie

kujawsko-pomorskie

śląskie

łódzkie

mazowieckie

świętokrzyskie

podlaskie

lubelskie

podkarpackie

opolskie

małopolskie

Skontaktuj się z biurem obsługi lub przedstawicielem dla Twojego województwa.

Wybierz województwo na mapie

Nasze Biura Obsługi Klienta są czynne: poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 17.00.

Wioleta Fetera

Biuro Obsługi Klienta

600909810

126392429

w.fetera@igepa.pl

Wioleta Fetera

Biuro Obsługi Klienta

600909810

126392429

w.fetera@igepa.pl

Marta Janicka

Biuro Obsługi Klienta

784032584

126392427

m.janicka@igepa.pl

Magdalena Tobis

Biuro Obsługi Klienta

735207094

227383955

m.tobis@igepa.pl

Anita Szymkowska

Biuro Obsługi Klienta

600909813

227383951

a.szymkowska@igepa.pl

Anita Szymkowska

Biuro Obsługi Klienta

600909813

227383951

a.szymkowska@igepa.pl

Anita Szymkowska

Biuro Obsługi Klienta

600909813

227383951

a.szymkowska@igepa.pl

Katarzyna Pietras

Biuro Obsługi Klienta

696021181

126392428

k.pietras@igepa.pl

Katarzyna Pietras

Biuro Obsługi Klienta

696021181

126392428

k.pietras@igepa.pl

Beata Olchawska

Biuro Obsługi Klienta

602710619

126392426

b.olchawska@igepa.pl

Jolanta Czarnowska

Biuro Obsługi Klienta

600909805

227383953

j.czarnowska@igepa.pl

Jolanta Czarnowska

Biuro Obsługi Klienta

600909805

227383953

j.czarnowska@igepa.pl

Elżbieta Tworzewska

Biuro Obsługi Klienta

602128704

227383954

e.tworzewska@igepa.pl

Paulina Wieszczeczyńska

Biuro Obsługi Klienta

784032566

126392462

p.wieszczeczynska@igepa.pl

Paulina Wieszczeczyńska

Biuro Obsługi Klienta

784032566

126392462

p.wieszczeczynska@igepa.pl

Agnieszka Socha

Biuro Obsługi Klienta

662145203

126392425

a.socha@igepa.pl

Agnieszka Socha

Biuro Obsługi Klienta

662145203

126392425

a.socha@igepa.pl

Agnieszka Socha

Biuro Obsługi Klienta

662145203

126392425

a.socha@igepa.pl

Agnieszka Śliwińska

Biuro Obsługi Klienta

600881100

227383952

a.sliwinska@igepa.pl

Agnieszka Śliwińska

Biuro Obsługi Klienta

600881100

227383952

a.sliwinska@igepa.pl

Katarzyna Wróbel

Biuro Obsługi Klienta

604491123

126392423

k.wrobel@igepa.pl

Katarzyna Wróbel

Biuro Obsługi Klienta

604491123

126392423

k.wrobel@igepa.pl

Marcin Banaś

Key Account Manager

123907103

608074142

m.banas@igepa.pl

Marcin Banaś

Key Account Manager

123907103

608074142

m.banas@igepa.pl

Adam Balcerowski

Przedstawiciel Handlowy

126392465

539929310

a.balcerowski@igepa.pl

Piotr Kozłowski

Przedstawiciel Handlowy

227383960

604143940

p.kozlowski@igepa.pl

Paweł Bartczak

Key Account Manager

227383957

604528466

p.bartczak@igepa.pl

Paweł Bartczak

Key Account Manager

227383957

604528466

p.bartczak@igepa.pl

Paweł Bartczak

Key Account Manager

227383957

604528466

p.bartczak@igepa.pl

Marcin Cieciera

Kierownik Regionu Centralnego

227383958

784032572

m.cieciera@igepa.pl

Artur Fijoł

Key Account Manager

126392474

728483502

a.fijol@igepa.pl

Bartłomiej Libusz

Przedstawiciel Handlowy

227383959

698839921

b.lubisz@igepa.pl

Kinga Szymczak

Przedstawiciel Handlowy

126392466

600478487

k.szymczak@igepa.pl

Kinga Szymczak

Przedstawiciel Handlowy

126392466

600478487

k.szymczak@igepa.pl

Kinga Szymczak

Przedstawiciel Handlowy

126392466

600478487

k.szymczak@igepa.pl

Grzegorz Janicki

Menadżer ds. Klientów Kluczowych

126392476

600909811

g.janicki@igepa.pl

Grzegorz Janicki

Menadżer ds. Klientów Kluczowych

126392476

600909811

g.janicki@igepa.pl

Piotr Domański

Przedstawiciel Handlowy

126392473

784032589

p.domanski@igepa.pl

Piotr Domański

Przedstawiciel Handlowy

126392473

784032589

p.domanski@igepa.pl

Piotr Domański

Przedstawiciel Handlowy

126392473

784032589

p.domanski@igepa.pl

Anna Wojciechowska

Przedstawiciel Handlowy

126392495

600909803

a.wojciechowska@igepa.pl

Beata Milke

Przedstawiciel Handlowy

784032577

b.milke@igepa.pl

Beata Milke

Przedstawiciel Handlowy

784032577

b.milke@igepa.pl

Agnieszka Andrasiewicz

Przedstawiciel Handlowy

126392464

602585123

a.andrasiewicz@igepa.pl

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Centralny

Aleja Zjednoczenia 36

01-830 Warszawa

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Centralny

Aleja Zjednoczenia 36

01-830 Warszawa

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Centralny

Aleja Zjednoczenia 36

01-830 Warszawa

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Centralny

Aleja Zjednoczenia 36

01-830 Warszawa

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Południowy

Aleja Pokoju 18B

31-564 Kraków

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Południowy

Aleja Pokoju 18B

31-564 Kraków

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Południowy

Aleja Pokoju 18B

31-564 Kraków

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Południowy

Aleja Pokoju 18B

31-564 Kraków

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Południowy

Aleja Pokoju 18B

31-564 Kraków

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Zachodni

ul. Św. Mikołaja 1

62-080 Swadzim

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Zachodni

ul. Św. Mikołaja 1

62-080 Swadzim

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Zachodni

ul. Św. Mikołaja 1

62-080 Swadzim

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Zachodni

ul. Św. Mikołaja 1

62-080 Swadzim

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Zachodni

ul. Św. Mikołaja 1

62-080 Swadzim

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Zachodni

ul. Św. Mikołaja 1

62-080 Swadzim

Biuro Obsługi Klienta - Poligrafia

Igepa Polska Sp. z o.o. - Region Zachodni

ul. Św. Mikołaja 1

62-080 Swadzim